Як зробити замовлення

Крок перший - вибір товару

На сайті ПрофСтрой існує кілька способів пошуку і вибору товару. Якщо ви вже знаєте, яку модель хочете купити - введіть її назву у вікно пошуку в верхній частині сайту. Якщо ж з конкретною моделлю ви ще не визначилися, скористайтеся нашим каталогом, сервісами порівняння товарів і підбору за параметрами. Крім того, у виборі товару вам можуть допомогти досвідчені консультанти нашого інтернет-магазину, телефонуйте і ставте запитання по одному з телефонів  +38 (095) 771-0-444   +38 (067) 52-771-98, або напишіть нам prodazha@profstroy.com.ua.

Крок другий - оформлення замовлення

Вибравши ваш товар, натисніть кнопку «В корзину», - товар автоматично відправиться у вашу корзину. Далі ви можете продовжити вибір товарів в інтернет-магазині, додаючи в корзину стільки товарів, скільки вам необхідно. Якщо ви закінчили вибір товарів, приступайте до оформлення замовлення.

Крок третій - оплата товару

Покупки в інтернет-магазині ПрофСтрой ви можете оплатити за допомогою готівкового або безготівкового розрахунку, в тому числі пластиковими картами: онлайн (прямо на сайті) або ж при отриманні товару.

Крок четвертий - доставка і отримання товару

Товари інтернет-магазину ПрофСтрой доставляються по всій Україні. Вартість в межах міста і області варіюється в залежності від їх розмірів і вартості. Вартість доставки в регіони розраховується залежно від конкретного міста доставки. При отриманні товару вам необхідно оглянути його зовнішній вигляд і перевірити комплектацію і після цього розписатися в документах. Разом із замовленням ви отримаєте комплект документів: для приватних осіб - товарний чек, для юридичних осіб - оригінал рахунку, накладна, рахунок-фактура.